Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

 • Polcar: Produkty z zakresu układów termicznych z 24-miesięczną gwarancją - dostępne w ofercie Polcar

  2019-05-20 12:37:09
  Z przyjemnością informujemy, że zakupione po 1 stycznia 2019 roku elementy układów termicznych(1) zostały objęte okresem gwarancyjnym 24 miesięcy, który dotyczy: cewek sprężarki klimatyzacji, chłodnic oleju, chłodnic powietrza (intercoolery), chłodnic wody, czujników klimatyzacji, czujników poziomu i korków wlewu płynu chłodzącego, dyszy rozprężania/dławiki, kół pasowych, kół wentylatora, nagrzewnic, obudowy wentylatora, osuszaczy, parowników klimatyzacji, silników wentylatora, siłowników nawiewu, skraplaczy klimatyzacji, sprężarek klimatyzacji, sprzęgieł sprężarek klimatyzacji, sprzęgieł wiskotycznych, tarcz sprzęgła sprężarki klimatyzacji, wsporników wentylatora, zaworów kompresora klimatyzacji, zaworów rozprężnych zbiorniczków wyrównawczych. (1) Ogólne Warunki Sprzedaży Polcar PPH, Art. 2, pkt 3.  ppkt  3.2.,  dostępny www.polcar.com/pl/warunki-sprzedazy


 • Polcar: SRLine pompy paliwa - nowość w ofercie Polcar

  2019-05-20 12:23:52
  Informujemy, że nasza oferta została rozszerzona o pompy paliwa SRLine. Pompy paliwa zostały włączone w zakres marki SRLine w oparciu o proces starannej selekcji producentów z wieloletnim doświadczeniem oraz takich którzy w procesie produkcji stawiają na najnowsze technologie i wysoką jakość komponentów. Pompy paliwa SRLine spełniając najwyższe i najbardziej restrykcyjne kryteria jakości, zapewniają długą, bezawaryjną eksploatację i satysfakcję klienta.
  Aktualna oferta pomp paliwa dostępna jest w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Elektryka-> Układ zasilania paliwem -> Pompa paliwa.

 • Polcar: Wały napędowe - nowość w ofercie Polcar

  2018-11-26 15:25:52

  Oferta części układu przeniesienia napędu została wzbogacona o wały napędowe. W chwili obecnej oferta zawiera 31 referencji i będzie sukcesywnie rozszerzana. Aktualna oferta wałów napędowych dostępna jest w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Części układu przeniesienia napędu -> Wały napędowe.
  Ulotka - pdf

 • Polcar: Zwrotnice koła SRLine - nowość w ofercie Polcar

  2018-11-26 15:20:16

  Informujemy, że nasza oferta części układu kierowniczego została wzbogacona o zwrotnice koła marki SRLine. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnych technologii produkcji zwrotnice SRLine charakteryzuje stabilna jakość oraz 2-letnia gwarancja. W tej chwili oferta zawiera 132 referencje i będzie sukcesywnie rozszerzana. Numery zwrotnic w katalogu eCar rozpoczynają się od sygnatury ZW-. Aktualna oferta zwrotnic koła dostępna jest w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Części układu kierowniczego -> Zwrotnice.
  Ulotka - pdf

 • Polcar: Turbosprężarki regenerowane - nowość w ofercie Polcar

  2018-11-26 15:15:54

  Informujemy o wprowadzeniu do oferty regenerowanych turbosprężarek. Turbosprężarki regenerowane są przez firmę zlokalizowaną na terenie EU. Regeneracja turbosprężarki jest kompletna (wymienione na nowe wszystkie elementy wewnętrzne; wyważony wirnik oraz koło kompresji; sprawdzona szczelność pod ciśnieniem 4,5 bara; myty, czyszczony i piaskowany korpus pochodzący z firm: Garrett lub BorgWarner). Opakowanie turbosprężarki zawiera zestaw wszystkich uszczelek potrzebnych do poprawnej instalacji, protokół wyważenia oraz kartę gwarancyjną. Przy zakupie pobierana jest kaucja w wysokości 280 zł netto. Obecnie oferta obejmuje 168 najbardziej popularnych referencji. Asortyment ten jest dostępny w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Układy zasilania powietrzem -> Turbosprężarki.
  Ulotka - pdf

 • Polcar: Spryskiwacze reflektorów - nowość w ofercie Polcar

  2018-11-26 15:08:44
  Informujemy, że nasza oferta została rozszerzona o nowy asortyment - spryskiwacze reflektorów, który obecnie obejmuje 97 najbardziej popularnych referencji i będzie systematycznie rozszerzany. W związku z wprowadzeniem do oferty spryskiwaczy reflektorów zmianie uległa nazwa grupy asortymentowej w katalogu w zakładce „Nadwozie i części powiązane”. Dotychczasowa nazwa „Wycieraczki i części powiązane” została zastąpiona określeniem „Czyszczenie szyb, reflektorów i części powiązane”. Listę nowości znajdą Państwo w ulotce. Asortyment ten jest widoczny w katalogu eCar w zakładce Nadwozie i części powiązane -> Czyszczenie szyb, reflektorów i części powiązane -> Pompki, dysze i zbiorniczki spryskiwaczy.
  Ulotka - pdf
 • Polcar: Filtry cząstek stałych (DPF) - nowość w ofercie Polcar

  2018-11-26 15:00:45

  Informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty wysokiej jakości filtrów cząstek stałych (DPF). Oferowane filtry cząstek stałych (DPF) produkowane są przez fabrykę zlokalizowaną na terenie EU, która produkuje również dla znanych światowych marek. W chwili obecnej w naszej ofercie znajduje się 18 najbardziej popularnych i poszukiwanych na rynku referencji. Oferta będzie systematycznie rozszerzana. Aktualna oferta dostępna jest katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Układy wydechowe -> Filtry cząstek stałych.
  Ulotka - pdf