Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

 • Polcar: Zaciski hamulcowe – rozszerzenie oferty Polcar

  2018-05-14 17:02:52

  Informujemy o rozszerzeniu oferty części "Układów Hamulcowych" o nowe zaciski hamulcowe. Dzięki temu zapewniamy naszym Klientom możliwość wyboru pomiędzy częścią regenerowaną a nową (nie wymagającą uiszczania kaucji). Listę nowości znajdą Państwo w ulotce. Aktualna oferta zacisków hamulcowych dostępna jest w katalogu eCar, w zakładce: Mechanika -> Układy hamulcowe -> Hydraulika.
  Ulotka - pdf

 • Polcar: Korki spustowe oleju - nowość w ofercie Polcar

  2018-05-14 16:43:11

  Informujemy o rozszerzeniu oferty asortymentu "Miski olejowe i ich części" o korki spustowe oleju. Dwadzieścia dwa rodzaje korków, znajdują zastosowania w ponad 1250 modelach, z uwzględnieniem wersji silnikowych. Oferowane są w kompletach z uszczelkami miedzianymi, gumowo-stalowymi, stalowymi, z kauczuków NBR i Viton - zgodnie z zaleceniami producentów samochodów OE. Zapaszmy do zapoznania się listą nowości i ich zastosowaniem. Aktualna oferta dostępna jest w katalogu eCar, w zakładce: Nadwozie i części powiązane -> Miski olejowe i ich części. 
  Ulotka - pdf

 • Polcar: Śruby i nakrętki do kół - nowość w ofercie Polcar

  2018-05-14 16:04:14
  Informujemy o wprowadzeniu do oferty śrub i nakrętek do kół. Dwadzieścia nowych referencji śrub i nakrętek umożliwia montaż zarówno felg stalowych jak i ze stopów lekkich, w ponad 650 modelach i generacjach samochodów. Zapraszamy do zapoznania się z listą dostępnych referencji oraz z aktualną ofertą produktów dostępną w katalogu eCar, w zakładce: Akcesoria -> Spinki i elementy montażowe. 
  Ulotka - pdf
 • Polcar: Zawory kompresora klimatyzacji – rozszerzenie oferty Polcar

  2018-04-10 15:25:57

  Informujemy, że w pierwszym kwartale 2018 r. do naszej oferty wprowadzonych zostało ponad 40 nowych referencji zaworów kompresora klimatyzacji. Listę nowości znajdą Państwo w załączonej ulotce. Aktualna oferta dostępna jest w katalogu eCar w zakładce: Termika -> Klimatyzacja/Wentylacja.
  Ulotka - pdf