Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

 • Polcar: Przepływomierze powietrza SRLine - nowość w ofercie Polcar

  2020-03-17 16:17:32
  Przepływomierze powietrza SRLine wytwarzane są z wykorzystaniem materiałów stosowanych przy produkcji przepływomierzy OE. Produkcja prowadzona jest w fabryce posiadającej certyfikaty 16949, ISO14001, REACH, EMC. Asortyment przepływomierzy powietrza SRLine dostępny jest w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Elektryka -> System tworzenia mieszanki paliwowej -> Przepływomierz.
 • Polcar: Zawory recyrkulacji spalin EGR SRLine - nowość w ofercie Polcar

  2020-03-06 14:50:09
  Informujemy, że grupa asortymentowa Elektryka została rozszerzona o zawory recyrkulacji spalin EGR SRLine. Zawory EGR SRLine produkowane są z wysoką precyzją, gdzie kluczowe komponenty wykonane są z materiałów zgodnych z OE. Stała dbałość o wysoką niezawodność oraz powtarzalność, kontrolowana jest przy pomocy najnowocześniejszego testera wysokiej dokładności, takiego samego jaki służy do testowania produktów OE i OEM. Asortyment zaworów recyrkulacji spalin EGR SRLine dostępny jest w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Elektryka -> Recyrkulacja spalin -> Zawór recyrkulacji spalin EGR. 

 • Polcar: Fabrycznie nowe tylne belki skrętne - nowość w ofercie Polcar

  2020-02-21 10:20:47
  Oferta części układu zawieszenia rozszerzona została o fabrycznie nowe tylne belki skrętne. Wytwarzane są w fabryce posiadającej 30-letnie doświadczenie w produkcji belek skrętnych oraz certyfikację ISO/TS16949. Oferta obejmuje najbardziej popularne referencje mające zastosowania w autach koncernu PSA (Peugeot, Citroen) oraz Renault. Aktualna oferta dostępna jest w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Części układu zawieszenia -> Elementy belek i ram zawieszenia -> Belka zawieszeni.

 • Polcar: Wentylatory SRLine - nowość w ofercie Polcar

  2020-02-11 14:40:27
  Informujemy, że grupa asortymentowa Układów termicznych rozszerzona została o wentylatory SRLine. Produkcja realizowana jest w dwóch wyselekcjonowanych fabrykach, które posiadają łącznie 18 linii produkcyjnych. Jedna specjalizuje się w produkcji wentylatorów z silnikami konwencjonalnymi, a druga z silnikami bezszczotkowymi. Wentylatory SRLine to wysoka wydajność, mocna i stabilna konstrukcja, żywotność i niski poziom hałasu. Wysoką jakość potwierdzają certyfikaty ISO / TS16949 oraz ISO9001, ISO14001, OHSAS18001. Asortyment wentylatorów SRLine dostępny jest w katalogu eCar w zakładce Układy termiczne -> Termika -> Wentylatory/sprzęgła visco -> Wentylator bez obudowy/wspornika / Wentylator z obudową/wspornikiem.

  Ulotka pdf

 • Polcar: Regenerowane alternatory i rozruszniki - nowość w ofercie Polcar

  2019-07-16 15:42:15
  Z przyjemnością informujemy, że grupa części z zakresu elektryki rozszerzona została o regenerowane alternatory i rozruszniki. Profesjonalny proces regeneracji wykonywany jest przez europejską firmę z wieloletnim doświadczeniem i poddawany wieloetapowej kontroli. Oferowane (blisko 60 referencji) rozruszniki i alternatory posiadają 2-letnią gwarancję. Ich zakup nie wymaga kaucji oraz zwrotu zużytej części. Asortyment ten jest dostępny w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Elektryka -> Alternatory oraz w zakładce Mechanika -> Elektryka -> Rozruszniki.

 • Polcar: Chłodnice wody do aut elektrycznych i hybrydowych dostępne w ofercie Polcar

  2019-05-20 13:03:41
  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą chłodnic wody mających zastosowania w blisko 120 modelach aut elektrycznych i hybrydowych. Obecnie oferujemy 87 referencji, w skład których wchodzą:
  - chłodnice niskotemperaturowe,
  - chłodnice przetwornicy napięcia (inwertera),
  - chłodnice baterii,
  - chłodnice dodatkowe.
  Katalog eCar za pomocą filtra rodzaju paliwa w prosty sposób pozwala wysortować chłodnice do danego modelu auta mające zastosowanie w samochodach elektrycznych i hybrydowych. Aktualna oferta jest dostępna w katalogu eCar w zakładce Układy termiczne -> Termika -> Chłodnice -> Chłodnica wody.