Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

 • Polcar: Przepływomierze powietrza SRLine - nowość w ofercie Polcar

  2020-03-17 16:17:32
  Przepływomierze powietrza SRLine wytwarzane są z wykorzystaniem materiałów stosowanych przy produkcji przepływomierzy OE. Produkcja prowadzona jest w fabryce posiadającej certyfikaty 16949, ISO14001, REACH, EMC. Asortyment przepływomierzy powietrza SRLine dostępny jest w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Elektryka -> System tworzenia mieszanki paliwowej -> Przepływomierz.
 • Polcar: Zawory recyrkulacji spalin EGR SRLine - nowość w ofercie Polcar

  2020-03-06 14:50:09
  Informujemy, że grupa asortymentowa Elektryka została rozszerzona o zawory recyrkulacji spalin EGR SRLine. Zawory EGR SRLine produkowane są z wysoką precyzją, gdzie kluczowe komponenty wykonane są z materiałów zgodnych z OE. Stała dbałość o wysoką niezawodność oraz powtarzalność, kontrolowana jest przy pomocy najnowocześniejszego testera wysokiej dokładności, takiego samego jaki służy do testowania produktów OE i OEM. Asortyment zaworów recyrkulacji spalin EGR SRLine dostępny jest w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Elektryka -> Recyrkulacja spalin -> Zawór recyrkulacji spalin EGR. 

 • Polcar: Fabrycznie nowe tylne belki skrętne - nowość w ofercie Polcar

  2020-02-21 10:20:47
  Oferta części układu zawieszenia rozszerzona została o fabrycznie nowe tylne belki skrętne. Wytwarzane są w fabryce posiadającej 30-letnie doświadczenie w produkcji belek skrętnych oraz certyfikację ISO/TS16949. Oferta obejmuje najbardziej popularne referencje mające zastosowania w autach koncernu PSA (Peugeot, Citroen) oraz Renault. Aktualna oferta dostępna jest w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Części układu zawieszenia -> Elementy belek i ram zawieszenia -> Belka zawieszeni.

 • Polcar: Wentylatory SRLine - nowość w ofercie Polcar

  2020-02-11 14:40:27
  Informujemy, że grupa asortymentowa Układów termicznych rozszerzona została o wentylatory SRLine. Produkcja realizowana jest w dwóch wyselekcjonowanych fabrykach, które posiadają łącznie 18 linii produkcyjnych. Jedna specjalizuje się w produkcji wentylatorów z silnikami konwencjonalnymi, a druga z silnikami bezszczotkowymi. Wentylatory SRLine to wysoka wydajność, mocna i stabilna konstrukcja, żywotność i niski poziom hałasu. Wysoką jakość potwierdzają certyfikaty ISO / TS16949 oraz ISO9001, ISO14001, OHSAS18001. Asortyment wentylatorów SRLine dostępny jest w katalogu eCar w zakładce Układy termiczne -> Termika -> Wentylatory/sprzęgła visco -> Wentylator bez obudowy/wspornika / Wentylator z obudową/wspornikiem.

  Ulotka pdf

 • Polcar: Sprzęgła made in Korea - nowość w ofercie Polcar

  2019-12-12 11:22:54
  Z przyjemnością informujemy, że nasza oferta została rozszerzona o produkowane w Korei Południowej wysokiej jakości sprzęgła dedykowane do aut koreańskich, wytwarzane przez wiodącą fabrykę dostarczającą części na pierwszy montaż dla wielu światowych producentów samochodów (w szczególności koreańskich). Listę dostępnych referencji oraz ich przykładowe zastosowania znajdą Państwo w załączonej ulotce. Szczegółowe zastosowania w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Sprzęgła. Produkty oznaczone są w katalogu w polu producent opisem KOREA.

  Ulotka - pdf

 • Polcar: Regenerowane alternatory i rozruszniki - nowość w ofercie Polcar

  2019-07-16 15:42:15
  Z przyjemnością informujemy, że grupa części z zakresu elektryki rozszerzona została o regenerowane alternatory i rozruszniki. Profesjonalny proces regeneracji wykonywany jest przez europejską firmę z wieloletnim doświadczeniem i poddawany wieloetapowej kontroli. Oferowane (blisko 60 referencji) rozruszniki i alternatory posiadają 2-letnią gwarancję. Ich zakup nie wymaga kaucji oraz zwrotu zużytej części. Asortyment ten jest dostępny w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Elektryka -> Alternatory oraz w zakładce Mechanika -> Elektryka -> Rozruszniki.

 • Polcar: Chłodnice wody do aut elektrycznych i hybrydowych dostępne w ofercie Polcar

  2019-05-20 13:03:41
  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą chłodnic wody mających zastosowania w blisko 120 modelach aut elektrycznych i hybrydowych. Obecnie oferujemy 87 referencji, w skład których wchodzą:
  - chłodnice niskotemperaturowe,
  - chłodnice przetwornicy napięcia (inwertera),
  - chłodnice baterii,
  - chłodnice dodatkowe.
  Katalog eCar za pomocą filtra rodzaju paliwa w prosty sposób pozwala wysortować chłodnice do danego modelu auta mające zastosowanie w samochodach elektrycznych i hybrydowych. Aktualna oferta jest dostępna w katalogu eCar w zakładce Układy termiczne -> Termika -> Chłodnice -> Chłodnica wody.