Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

Linia SRL

Jedną z cieszących się dużym zainteresowaniem prywatnych marek dystrybutorów części jest marka SRLine (Selected Replacement Line). Ta linia części została stworzona przez firmę Polcar, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki wiedzy firmy Polcar marka posiada wyselekcjonowane produkty, które spełniają wymogi bezpieczeństwa i obowiązujące normy jakościowe tj. TÜV, AMTAC, itp. 

Zwracając uwagę na zmiany jakie zachodzą na rynku motoryzacyjnym, widać, że firmy które produkują części oryginalne coraz częściej swoją produkcję zlecają podwykonawcom, a następnie po spakowaniu w markowe opakowania, sprzedają te produkty po cenach wielokrotnie przekraczających koszty ich wytworzenia. Dzięki starannemu doborowi producentów i ich produktów marka SRLine umożliwia klientom dostęp do części o wysokiej jakości, których cena dzięki mniejszym narzutom jest znacznie niższa i lepiej dostosowana do sytuacji rynkowej.

Oferowane pod marką SRLine wszystkie części wytwarzane są przez fabryki współpracujące ze znanymi europejskimi handlowymi markami oraz z którymi firma Polcar współpracuje od wielu lat.


Oferta produktów SRL obejmuje:
■  amortyzatory i ich elementy montażowe,
■  chłodnice wody,
■  elementy zawieszenia układu napędowego,
■  filtry kabinowe z węglem aktywnym,
■  hamulce - tarcze i klocki, pióra wycieraczek - standardowe, hybrydowe i płaskie,
■  pompy wody,
■  przeguby napędowe,
■  sprzęgła,
■  sprzęgła visco,
■  wahacze,
■  żarówki. 

Więcej informacji o częściach samochodowych SRL znajdą Państwo na stronie producenta.